Kontakt

Kontakt

DARO Dystrybucja
ul. Klemensa Janickiego 52
88-400 Żnin

tel. +48 52 30 30 305, +48 52 30 30 310
tel. kom. +48 508 183 342
fax: +48 52 30 34 340,

e-mail: info@daro.pl

Dział sprzedaży detalicznej

Mail: sprzedaz@daro.pl
Telefon: +48 52 30 30 561,
+48 52 30 30 562, +48 52 30 30 563
Kontakt w godzinach: 7:00 – 19:00

Dział sprzedaży hurtowej

Mariola Broda

Mail: m.broda@daro.pl
Telefon: +48 508 183 295, +48 52 30 30 556
Kontakt w godzinach: 8:00 – 16:00

Dział sprzedaży zagranicznej

Magdalena Gutowska

Mail: m.gutowska@daro.pl
Telefon: +48 519 325 132,  +48 52 30 30 558
Kontakt w godzinach: 8:00 – 16:00

Specjaliści ds. obsługi klientów kluczowych

Justyna Łukaszewicz-Jarmuda

Mail: j.lukaszewicz@daro.pl
Telefon: +48 519 325 216, +48 52 30 30 565
Kontakt w godzinach: 8:00 – 16:00

Karolina Napierała

Mail: k.napierala@daro.pl
Telefon: +48 508 183 269
Kontakt w godzinach: 8:00 – 16:00

Przedstawiciele handlowi

WIELKOPOLSKA

Mateusz Ratajczak

Mail: m.ratajczak@daro.pl
Telefon: +48 519 325 141

KUJAWSKO-POMORSKIE

Violetta Majkowska

Mail: v.majkowska@daro.pl
Telefon: +48  508 183 341

Księgowość

PRZELEWY

Agnieszka Tomaszewska

Mail: a.tomaszewska@daro.pl
Telefon: +48 52 30 30 551

ROZLICZENIA GOTÓWKOWE | KOREKTY

Anna Kubiak

Mail: a.kubiak@daro.pl
Telefon: +48 52 30 30 552

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Małgorzata Petrykowska

Mail: m.petrykowska@daro.pl
Telefon: +48 506 049 171, +48 52 30 30 553
Kontakt w godzinach: 8:00 – 16:00