Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Nasza firma została założona przez braci Dariusza i Romualda Pichłacz w 1997 roku.

Od początku istnienia głównym celem firmy było zbudowanie hurtowni o ponadregionalnym zasięgu. Dziś firma DARO oferuje Państwu ponad 8000 produktów renomowanych producentów. W szeregach Naszej hurtowni zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników działów: handlu, marketingu, oraz magazynu.

Posiadamy własny transport, którym codziennie nasi kierowcy rozwożą do Państwa zamówiony towar. Swoim zasięgiem obejmujemy większość terenów województwa kujawsko – pomorskiego oraz północną i środkową część województwa wielkopolskiego. Reagując na dynamiczną sytuację w kraju, rozpoczęliśmy również sprzedaż towarów po za granicę Polski głównie do Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Niemiec.

Obsługujemy blisko 1 600 Klientów, którzy mają możliwość zakupu towarów na kilku poziomach: poprzez telemarketerów, przedstawicieli handlowych, system „Cash & Carry” oraz platformę internetową. Naszym dużym atutem są konkurencyjne ceny oraz nieustannie przygotowywane promocje dla naszych Klientów.

W celu sprostania Państwa potrzebom, nasza załoga na bieżąco śledzą zmiany rynkowe, po to, by dynamicznie się do nich dostosować. Jednym z filarów, na którym nasi pracownicy opierają swój sukces to fundamentalna wiedza o sobie samych. Ułatwia to empatyczne rozpoznanie potrzeby Klienta, doskonały z nim kontakt i porozumienie. Znajomość rynku i asortymentu – musi być zawsze na najwyższym poziomie, byśmy mogli profesjonalnie prowadzić owocne dla Państwa negocjacje z producentami i dystrybutorami oraz w jak najpełniejszy, szybki i dostępny sposób prezentować Naszym Klientom wiedzę o produktach. Realizację Państwa zamówień opieramy na zdyscyplinowaniu i profesjonalizmie. Jednocześnie jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa uwagi, propozycje zmian, wdrażanie nowych linii współpracy i negocjacje. Codzienność, w której zakres wchodzi robienie zakupów nie może być pozbawiona pasji. Dlatego też Nasz czas pracy poświęcony budowaniu zadowolenia Naszych Klientów to czas kreatywności i pasji.